Pajacyki i rompersy niemowlęce

Pajacyki niemowlęce

pajacyki niemowlęce

pajacyki niemowlęce

Pajacyki niemowlęce to jedne z najbardziej tajemniczych ubranek dla niemowląt. Najbardziej powszechne zastosowanie pajacyków to zakładanie ich jako piżamy na noc, jednak są również inne możliwości.

Co jest takiego wyjątkowego w pajacykach?
Ich pierwszą i podstawową zaletą jest to że chronią naszego niemowlaczka od szyi, aż po stópki. Dlatego tak świetnie sprawdzają się w nocy. Bobas ubrany w pajacyk niemowlęcy może się wiercić i odkrywać do woli, jednak dzięki pajacykowi będzie miał zawsze osłonięte stópki, nóżki, czy też plecy. Czyli te miejsca ciała, które by się odsłoniły gdyby dzidzia spała w standardowej piżamce złożonej ze spodenek i bluzeczki. Ta podstawowa funkcja pozwala na spokojny sen przede wszystkim rodzicom, którzy nie muszą się martwić czy nasz słodziak w nocy nie marznie. Jednolity materiał od stóp po szyję spełnia jeszcze jedną ważną funkcję – zapobiega podwijaniu się nogawek, koszulek czy bluzeczek, dzięki czemu maluszek śpi wygodniej i spokojniej.

Funkcjonalność
Na pewno sobie myślicie, że skoro już niemowlę jest ubrane w ubranko od stóp do głów to trudno mu zmienić pieluszkę. Nic bardziej mylnego. Wszystkie pajacyki dla niemowląt w naszej ofercie są zapinane na bardzo praktyczne i bezpieczne dla niemowląt zatrzaski. Sięgają od szyi, aż po kostki, dzięki temu pajacyka bardzo łatwo się zakłada i zdejmuje, ale również zmiana pieluchy jest bardzo prosta i szybka. W niektórych pajacykach niemowlęcych w naszej ofercie znajdziemy również paski antypoślizgowe, w rozmiarze 80 – jest to przeciętny rozmiar, który nosi bobas stawiający pierwsze kroki. Niektóre pajacyki niemowlęce w rozmiarze 62, czyli dla najmłodszych bobasów wyposażone są również w ochraniacze na dłonie trzymające ciepło w małych rączkach, oraz zapobiegające drapaniu się maluszka. Takie informację umieszczamy w opisie każdego produktu.

Komfort
Każdy pajacyk niemowlęcy dostępny w prettykids.pl jest wykonany w 100% z bawełny. Jest to ubranko niemowlęce, które bezpośrednio przylega do skóry maluszka, stąd materiał jest bardzo miękki i miły w dotyku. Jednak pajacyka można ubierać również w dzień. Świetnie sprawdzi się w chłodne dni jako pierwsza warstwa ubrań, zapewni nam spokój że maluszek jest dobrze owinięty od stóp do głowy i uniknie podwiania w szczególnie narażone sfery.

Na koniec
Pamiętajmy o jakimś słodkim wzorku lub kolorze. W naszym sklepie internetowym znajdziecie różne kolory dla dziewczynek i chłopców, ale również super grafiki w misie, statki, kwiatki czy króliczki. Dzięki nim nasz śpiący bobas będzie wyglądał jeszcze bardziej słodko.