Kilka słów o firmie prettykids.pl

funny baby

Prettykids.pl to sklep internetowy oferujący ubranka dla niemowląt. W naszej ofercie znajdziesz ciuszki dla najmłodszych bobasów, od narodzin do 2 roku życia. Każdy młody rodzic wie, że przez pierwsze tygodnie, a nawet miesiące życia maluszka trudno jest znaleźć czas i możliwość by chodzić po sklepach i wybierać ciuszki. Łatwiej i szybciej można to zrobić przez internet, zwłaszcza w takim sklepie jak nasz.

Dzięki takim udogodnieniom jak bramki płatnicze, czy gwarancja wysyłki w 48h towar możesz mieć już następnego dnia w domu. Jeśli nie chcesz czekać na kuriera, możesz wybrać opcje dostawy przez paczkomaty, umożliwi to odebranie przesyłki w dogodnym dla Ciebie czasie. Dodatkowo masz 30 dni na zwrot produktu, jeśli zakup okaże się nieudany.

W naszym sklepie chcemy sprzedawać produkty, których nie dostaniesz w innych sklepach w Polsce. Dlatego na początek wprowadziliśmy do oferty ubranka niemowlęce marki Primark. Kolekcje dziecięce tej znanej irlandzkiej marki cechują się dobrą jakością wykonania i ciekawym designem. Jeśli chcesz sprawić swojemu maluchowi ubranko, które będzie niepowtarzalne to zakupy w prettykids.pl będą dobrym wyborem.


Bulk email software by FreshMail